1 780 ₴
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10128100 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 89 мм |
| Товщина | 1.1 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 477 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, Viano, V-Class, C-Class, Vito, Sprinter |