1 740 ₴
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10131410 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 82 мм |
| Товщина | 1.57 мм |
| Проекція поршня від | 0.96 мм |
| Проекція поршня до | 1.01 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 471 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | V70, S70, S80, California, 100, A6, Transporter, 850 |