1 140 ₴
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10146800 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Діаметр | 77.5 мм |
| Товщина | 0.6 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 383 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Jimny, Kangoo, Clio, Megane, Kubistar, Almera, Micra |