Ціну уточнюйте
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 104.320 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |