210 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 104.380 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 15.4 мм |
| Висота | 9.5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Plymouth, Volvo, Opel, Dodge, Mercedes-Benz, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, P 1800, 140, Frontera, Voyager / Grand Voyager, 240, Caravan, 164, Voyager, Grand Voyager, P 122, 740, Grand Cherokee, Vario, 940 |