Ціну уточнюйте
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 107.270 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.02 мм |
| Товщина після затягування | 1.02 мм |
| Діаметр | 87.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 3, 6, 323 |