Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11109800 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Zafira, Croma, Speedster, Vectra |