200 ₴
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010800 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 4.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Висота | 10.2 мм |
| Сумісність з маркою | Lifan, Lexus, Pontiac, Daihatsu, Toyota, Aston Martin, Subaru, Geely |
| Сумісність з моделлю | IS, EC7, NX, Vibe, Solara, Yaris, SL, ES, Borui, IQ, Alphard / Vellfire, EC8, RC, Camry, Land Cruiser, LC, Orochi, Prius, Alphard, Tundra, Celica, Charade, LS, Previa, RAV4, Tacoma, Trezia, Cygnet, Evora, Matrix, Vision, RX, Elise, GS, Corolla, Aurion, Auris, Exige, Avalon, Avensis, GX, LX, MR2, Venza, HiAce, Highlander, Sequoia |