1 180 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 122.810 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.75 мм |
| Товщина після затягування | 1.66 мм |
| Діаметр | 91 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | V-Class, Musso, Vito, C-Class, 124, Korando |