1 630 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 124.002 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.63 мм |
| Товщина після затягування | 1.63 мм |
| Проекція поршня від | 1.01 мм |
| Проекція поршня до | 1.1 мм |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, A3, Leon, Golf, New Beetle, Ibiza |