210 ₴
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13013000 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина | 101 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Lancia, Fiat, Iveco, Seat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Ducato, Jumper, AR 6, 131, Thema, Campagnola, Trafic, Mascott, Master, AR 8, Argenta, Simca 1609/1610, Safrane, Movano, Croma, Power Daily, 132, Daily |