Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13020100 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Довжина | 457 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | 960, 240, 740, 940 |