390 ₴
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13055100 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 1.4 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Brava, Bravo, Ducato, AR 6, C25, Palio, Punto, Tempra, Prisma, Tipo, Regata, 145, 146, 155, Ritmo, Uno, Duna, Fiorino, Dedra, Delta |