Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13068900 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 1.6 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z1 |