Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13074100 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Довжина | 126 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Scorpio, Transit Tourneo, Sierra |