Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13079600 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 0.8 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Astra, Lanos, Corsa, Kadett, Vida, Nexia, Combo |