Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13083200 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, 100, Coupe, A4, A6, A8 |