290 ₴
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13090700 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | V-Class, Musso, Vito, C-Class, 124, Korando, Sprinter |