Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13107300 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 0.3 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 346 мм |
| Сумісність з маркою | Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Stratus, Galant, Cirrus, Endeavor, Pajero, Pajero Sport, Sebring |