Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13118800 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 1.4 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Сумісність з моделлю | 10, Espero, Lacetti, Nubira, Nexia |