Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13118900 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, 10, Espero, Lacetti, Lanos, Nubira, Cruze, Vida, Nexia |