590 ₴
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13152400 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 0.3 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Довжина | 601 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |