Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13180200 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 0.2 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Довжина | 294 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Jimny, Scenic, Kangoo, Clio, Megane, Kubistar, Almera, Micra |