Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13260200 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 0.3 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan, Fiat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Espace, X-Trail, Trafic, Vito, Vivaro, C-Class, NV300, Scenic, Qashqai, Megane |