510 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 135.420 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Висота | 8.5 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Lifan, Toyota, Geely, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | 620, Tercel, Liteace, LC Cross, PU, 520i, Celica, 320, BL, CK, 520, MK, Corolla, GC6, MR2, Avensis, MR, Charmant |