Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14043000 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 301 мм |
| Довжина | 624 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | 960, 240, 740, 940 |