2 170 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 147.031 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.67 мм |
| Товщина після затягування | 1.67 мм |
| Проекція поршня від | 0.86 мм |
| Проекція поршня до | 0.91 мм |
| Діаметр | 86 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Xantia, XM, Zeta, 406, Ulysse, 605 |