2 580 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 148.720 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.53 мм |
| Товщина після затягування | 1.53 мм |
| Проекція поршня від | 0.81 мм |
| Проекція поршня до | 0.96 мм |
| Діаметр | 81.9 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |