230 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 149.360 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 26.5 мм |
| Висота | 17.1 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 306, 307, 308, Jumpy, Xsara, C4, C5, Zeta, Expert, 406, 407, 206, Ulysse, XM, Scudo, Xsara Picasso, 605, 607 |