Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15048500 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Proton, Plymouth, Volvo, Dodge, Hyundai, Chrysler, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sigma, Sonata, Opirus, Sorento, Space Star, Pajero, Pajero Sport, Sportage, Stratus, Persona 400, Marcia, Lancer, Voyager / Grand Voyager, Caravan, Carisma, Carnival, Persona 300, Terracan, Magentis, Galant, Cirrus, Le Baron, Tucson, Saratoga, Colt, Grandeur, Galloper, V40, S40, Pajero Pinin, Sundance, Coupe, Santa Fe, Diamante, Sebring, Voyager |