350 ₴
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15062300 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 5 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Note, Duster, Jimny, Kangoo, Laguna, Logan, Tiida, Clio, Megane, Almera, Micra, Sandero, Scenic, Kubistar, Fluence |