Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15077800 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 63.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Висота | 9 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |