480 ₴
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15079300 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Висота | 7 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Espace, L200, Interstar, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Fullback, Vivaro, Pajero Sport, Master |