Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15083500 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 83 мм |
| Зовнішній діаметр | 113 мм |
| Висота | 14 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco, Fiat, УАЗ |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Patriot, Daily |