


220 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 151.810 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Висота | 16.5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Duster, Kangoo, Espace, Logan/Stepway, Laguna, Primastar, Logan, Trafic, Wind, Clio, Megane, Sandero, Scenic, Vivaro, Largus, Kubistar, Fluence |