Ціну уточнюйте
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 156.211 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.15 мм |
| Товщина після затягування | 1.15 мм |
| Проекція поршня від | 0.521 мм |
| Проекція поршня до | 0.57 мм |
| Діаметр | 87.1 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Ducato, Transit, Jumper, Transit Custom, Transit Tourneo |