Ціну уточнюйте
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 157.560 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 11.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 23.3 мм |
| Висота | 19.5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Rover, Opel, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, Freelander, Range Rover, 3, Omega, 7-Series, 6 |