870 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 158.430 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Висота | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Audi, Bentley, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Boxster, Flying Spur, Panamera, 718, Passat, Eos, Phaeton, Superb, Polo, Fabia, Leon, Cayenne, Cayman, Bentayga, Q7, 911, Fox, Continental Flying Spur, Toledo, Rapid, Touareg, A3, Transporter, A8, TT, Golf, Roomster, Alhambra, Continental, Cordoba, Multivan, New Beetle, Ibiza |