220 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 165.560 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 26.5 мм |
| Висота | 16 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, 10, Espero, Lacetti, Lanos, Nubira, Cruze, Vida, Nexia |