730 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 167.621 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.4 мм |
| Товщина після затягування | 1.4 мм |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, 10, Lacetti, Lanos, Nubira |