Febi Bilstein – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17376 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 52 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Vectra, 9-5 |