Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24037000 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 5.5 мм |
| Довжина | 63.5 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Вид прокладки | Дросельної заслінки |
| Сумісність з маркою | Mini, Toyota, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, 3, Mini Clubvan, D4, 7-Series, Clubman, Auris, D3, 6, D5, XD3 |