220 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 262.650 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 9.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 18.1 мм |
| Висота | 13.8 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Suzuki, Mini, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 307, 308, Jumpy, C-Max, C2, C3, C30, C4, C5, Partner, SX4, Expert, Fiesta, 407, Focus, Fusion, 206, 207, Clubman, S40, V70, V50, 1007, S80, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso |