Ціну уточнюйте
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 263.600 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 8 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Lamborghini, Porsche, Volkswagen, Audi, Bentley |
| Сумісність з моделлю | Flying Spur, Panamera, Phaeton, Cayenne, Q5, Q7, Bentayga, R8, Touareg, A4, A5, A6, A8, Urus, Continental |