2 220 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 268.360 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.65 мм |
| Товщина після затягування | 1.65 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Проекція поршня від | 0.94 мм |
| Проекція поршня до | 1.04 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, Freelander, 3 |