Ціну уточнюйте
AJUSA – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 28005900 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | AJUSA |
| Товщина | 5.5 мм |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Lancia, Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Niva, Boxer, Ducato, 306, 307, BX, Jumper, Jumpy, Xsara, Aria, C4, Xenon, Partner, C5, Zeta, Expert, ZX, 405, 406, 407, 206, Grand Vitara, Ulysse, Xantia, XM, Corolla, Vitara, Scudo, Baleno, Berlingo, Xsara Picasso, 605, 607 |