Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 315.494 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Висота | 12 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Peugeot, Toyota, Nissan, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 306, 307, 106, BX, Xsara, C2, C3, Partner, CRESSIDA, ZX, 405, C2 Enterprise, 206, 207, Micra, Crown, 100 / Metro, Nemo, 1007, HiAce, Berlingo, Fiorino, Xsara Picasso |