850 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 359.260 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Висота | 11 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | Phantom, X5, X6, Ghost, Wraith, Dawn, B6, B7, 7-Series, B5, Cullinan, 6 |