230 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 467.880 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 14.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 29 мм |
| Висота | 23.4 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |