880 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 470.364 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.32 мм |
| Товщина після затягування | 0.32 мм |
| Діаметр | 80.2 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 1 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Meriva, Combo |